Králíček Petr

8. listopadu 2018 v 15:36 | Rogue |  Filmy
https://www.falcon.cz/wp/wp-content/uploads/filmy/2018/kralicek-petr/film-plakat-orig.jpg
Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady. (zdroj)

https://www.informuji.cz/data_articles/2018253145530.png
https://storage.cinemaware.eu/katalogy/images/a/c/ac3575bd-36ab-11e8-8e7d-000c29a578f8.jpg
https://img.csfd.cz/files/images/film/photos/162/340/162340799_3aa594.jpg?w700

Můj názor:
No.
Nejsem si tak úplně jistá.
Trailer jsem viděla před nějakou dobou v kině a byla jsem úplně nadšená, říkala jsem si, že to bude obrovská legrace. A ona to legrace opravdu byla, ale v mých očích nebyla tak obří, jak jsem čekala.
Ale přeci jenom mě to úplně nenadchlo a nezaujalo. Zdálo se mi, že film rozpracovává mnoho linek a není schopen uspokojivě dořešit žádnou z nich. Docela bych se obešla bez zápletky s rodiči králíčků - nebylo to ani dojemné, obohacující nebo vysvětlující další děj, bylo to jen uměle našroubované a snažícící se vysvětlit něco, co by se dalo obejít mnohem snáz. Stejně tak mi přišlo zvláštní přátelství králíků s malířkou - vždyť by bohatě stačilo, kdyby jeden soused byl tím zlým, co chce králíky zničit a druhý by je naopak hájil. A právě na tohle přátelství byly uměle naroubované další věci ve filmu a mě to vůbec nesedělo.
Ano, některé králičí (záškodnické) kousky byly opravdu zábavné, ale pak už to bylo přehnané. Doporučila bych film ke zhlédnutí? Nejsem si jistá. Nebyl propadák jako Čapí dobrodružství. Ano, jsou pasáže, kterým se lze zasmát, ale víckrát se nepodívám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Remi Remi | Web | 9. listopadu 2018 v 14:15 | Reagovat

Taky se mi co chvilku stává, že se těším na film/knížku a pak je zážitek slabší, než jsem čekala... Na zpravení chuti můžu doporučit třeba "Učitelé na zakázku", pět let stará francouzská komedie, která je na jednu stranu sice hrozně pitomá (v tom dobrém slova smyslu), ale člověk si u toho odpočine. :D

2 Zuzulet Zuzulet | Web | 10. listopadu 2018 v 15:43 | Reagovat

Už sa mi stalo, že sa mi nepáčil nejaký film takže v tomto s tebou súhlasím :) Niekedy je to už len raz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama