Co mě naučil pes (Slepičí polévka pro duši)

27. srpna 2018 v 16:02 | Rogue |  Knížky
https://obchod.portal.cz/pictureprovider.aspx?z=1200&picture_id=2WZ0000101
Autor: Jack Canfield a kolektiv
Počet stránek: 345
Anotace: Bohatý soubor psích příběhů přináší překvapivé, často neuvěřitelné zápletky a rozuzlení, ale i laskavá poučení do života vnímavého čtenáře. Vždyť hesla jako "Vyznač a chraň hranice svého území" nebo "Nespouštěj z očí své okolí" jsou platná pro naše psí přátele, stejně jako pro každého z nás. Psi jsou nám věrnými společníky, nejlepšími přáteli, jsou pro nás ale také mnohdy těmi nejlepšími učiteli, jak se jejich - rovněž věrní - majitelé shodují. Přečtěte si příběhy o obdivuhodné psí intuici a inteligenci, o psech, kteří člověka naučili radovat se ze života, o psech, kteří ho přiměli k nadhledu nad všedními starostmi, o psech, kteří lidem změnili život, o úžasných psech, kteří zachránili život, o psech, kteří mají schopnost uzdravovat.


Můj názor: Příjemné a odpočinkové čtení, které vezme za srdce každého milovníka psů. U mnoha příběhů žasnete nad tím, co ta čtyřnohá stvoření dokážou, při dalším zaslzíte smíchem i dojetím a jiný příběh vám dokonale připomene vaše vlastní zážitky.
Za velkou výhodu knihy považuji, že je složená z krátkých příběhů a proto se dobře čte na pokračování, nevadí, že máte jen pár minut než dorazíte do práce nebo naopak budete muset vyjít z domu.

Z edice Slepičí polévka pro duši jsem četla:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama