Přátelé (2.série)

7. března 2018 v 16:37 | Rogue |  Seriály
http://mrtns.eu/tovar/_l/98/l98361.jpg?v=1487327684
Druhá série představuje více seriálových dějových linií, ve kterých se postavy dále vyvíjejí. Začíná tím, že Rachel zjistí, že Ross začal chodit s Julie, se kterou se zná z vysoké školy. Racheliny pokusy říct Rossovi, co k němu cítí, jsou odrazem jeho pokusů v první sérii. Joey dostal roli v seriálu Dny našeho života. Poprvé se objeví doktor Richard Burke který je přítel Moničiných a Rossových rodičů, a který se nedávno rozvedl a má dvě děti. Přestože je o 21 let starší jak Monica, přeskočí mezi nimi jiskra. (zdroj + moje úpravy)
Můj názor: Přiznávám, že úvodní díly série nepatří mezi mé oblíbené proto, kolik prostoru věnují Rossovi a Rachel. Vím, že Přátelé takoví do jisté míry jsou a vždy se děj soustředí na konkrétní problém nebo postavu, ale zpravidla to není tak intenzivní, ke změně "tématu" se zpravidla dostavuje po dílech, popřípadě je mírně odsunut, aby se ke slovu dostali i ostatní.
Jinak mám druhou sérii moc ráda, možná patří mezi mé nejoblíbenější. Zbožňuju Joyeho působení v seriálu a vše s tím spojené - od toho, že se mu konečně splnil sen být slavným, přes milostná dobrodružství, až po jeho stěhování - to je sice svým způsobem smutné, ale na druhou stranu do děje vstupuje sádrový chrt, kterého se Přátelé nezbaví ještě dlouhou poté :D Moc ráda mám i Richarda, ten chlap je neuvěřitelný sympaťák a jeho působení v seriálu mě moc baví. Pobavil mě krátký návrat opičáka Marcela i Charlie Sheen, který si v seriálu střihnul epizodní roli - to je mimochodem opravdu skvělý díl. A zakončení série Chandlerovým randem na slepo opravdu nemá chybu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 8. března 2018 v 11:05 | Reagovat

Přátelé... Když jsem na ně koukala, to už je dávno, přesto je to takový neúnavný seriál, to člověk může koukat pořád. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama