Dítě Bridget Jonesové

18. července 2017 v 9:54 | Rogue |  Filmy
https://teaser-trailer.com/wp-content/uploads/Bridget-Joness-Baby-new-poster.jpg
Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem. A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je "štěstí" hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka, ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat "tatínku". (csfd.cz + moje úpravy)

https://images.vanityfair.it/gallery/51427/Mid/fd894138-3fba-43a8-936a-15d84732fcd4.JPG
http://www.slate.com/content/dam/slate/articles/arts/movies/2016/09/160915_MOV_bridget-jones-baby.jpg.CROP.promo-xlarge2.jpg
http://smoda.elpais.com/wp-content/uploads/2016/08/batch_CC24_D024_00025_0081R_COMP_Org.jpg
Můj názor: U prvního dílu jsem se velmi pobavila, ale ten druhý se pro mě umístil hluboko pod průměrem - a tak jsem o třetí díl nejevila žádný velký zájem. A co můžu říct po shlédnutí?
Do jisté míry je to dost absurdní podívaná - věcná smolařka Bridget, která má srdce na pravé místě nicméně většina jejích dobře míněných kroků konči naprostou katastrofou nebo minimálně pekelným trapasem a do toho dva muži - stará láska Mark Darcy a naprosto nový objev Jack, který se může jevit jako pravá láska, ideální chlap. A také šlamastyka jménem neplánované těhotenství a především obrovský otazník, který se vznáší nad otcovstvím.
Určitě nemůžu říct, že by to byl nejlepší nebo snad nejvtipnější film, který jsem viděla, ale k zatracení také není. Opět mě bavili Bridgetiny přátelé a stejně tak svérázná gynekoložka a její hlášky nasycené ironií. Pochopitelně je přítomná i trochu napětí a romantiky. Pokud nechcete na nic myslet - ideální podívaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama