Únor 2015

84. diplom

28. února 2015 v 7:55 | Rogue |  Diplomy
Po dlouhé době jsem se zapojila do fotografické soutěže a díky vašemu hlasování jsem skončila na čtvrtém místě, čímž jsem velmi mile překvapena :)
Zítra čekejte epilog k povídce! :)

Dracula 2015 (Předpremiéra)

25. února 2015 v 19:13 | Rogue |  Muzikály
Chci vám moc poděkovat za komentáře k poslední kapitole povídky Don´t cry, baby!, udělalo mi to velkou radost ;) Zároveň se omlouvám se neaktivitu, ale mám toho v posledních dnech až nad hlavu a ještě ke všemu na mě leze nějaká nemoc. Nemusím zdůrazňovat, že se mi to vůbec nehodí, být teď nemocná.
A teď už přináším svou skromnou recenzi či spíš prožitek z předpremiéry muzikálu Dracula :)

http://www.jmart.kweb.cz/img/drakula_logo.jpg

17. Lhářka se ctí

23. února 2015 v 16:20 | Rogue |  Don´t cry, baby!
Tradá, je tu poslední kapitola ;) Za pár dní přijde epilog!

Nemohla jsem svého syna ani řádně pohřbít. Kdo by na takový obřad přišel? Kdo by přišel za takových okolností? Ačkoliv jsem byla na pokraji zhroucení, nedovolila jsem Bellatrix, aby vše zařídila, jak se nabízela. Jestliže nemůže být žádný obřad, proběhne vše v tichosti a podle mých pravidel. Dracovo tělo jsem uložila v rodinné hrobce Malfoyů, vedle Luciuse.
Rodiče by neměli pohřbívat svoje děti. Rodiče by měli svoje děti chránit a položit svůj život za jejich. Zklamala jsem.

Dragons Dauther (GoT remix)

21. února 2015 v 21:44 | Rogue |  Hra o trůny
Abych byla upřímná, tak jsem odpůrce remixů, všeobecně to považuju za neskutečné *hledám slušný výraz oproti tomu, co v souvislosti s remixy používám* prznění písničky.
Teď jsem se zase trochu ponořila do světa GoT a našla jsem něco... To je podle mě celkem klasa! Poslouchám to pořád dokola :D

Báječný svět shopaholiků

20. února 2015 v 19:35 | Rogue |  Filmy
http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad_booklet/600/6/62d871bbeab55e121e70c57c0d89ae4a.jpg
Rebecca Bloomwood, žijící obklopená luxusem a stylem současného New Yorku, je dívka, která se ráda baví a doopravdy skvěle umí nakupovat - možná až příliš dobře. Sní o tom, že bude pracovat v redakci svého oblíbeného módního časopisu, ale stále se není schopna dostatečně prosadit - až do chvíle, kdy ironií osudu získá místo fejetonistky ve finančnickém magazínu stejného vydavatelství. Zatímco se jí konečně její sny začínají plnit, musí se ze všech sil neuvěřitelnými způsoby snažit, aby ji její minulost nepřipravila o budoucnost. (csfd.cz)

Plesám, plesáš, plesáme

17. února 2015 v 11:17 | Rogue |  Hvězdný deník
Nejzajímavější a mnohdy nejvtipnější scénky nenapíše dramatik, ale život sám. Není to tak dlouho, co jsem vedla konverzaci se svou kamarádkou z divadla ohledně plesů. Ji samotnou totiž čekal maturitní ples a tak jsme probíraly všechny náležitosti, které obnáší, šaty, účes, líčení, prostě holčičí dýchánek plný odborných výrazů.
"Vidíš," pronesla jsem zamyšleně, "letos na žádný ples nejdu." Nebyl v tom smutek ani radost, bylo to prosté konstatování faktu. Po loňském kolečku maturitních plesů (svých i svých přátel) to byl trochu zvláštní pocit, ale nijak vykolejená jsem se tím necítila.
https://41.media.tumblr.com/58c3fd4471720ae0ea9fb969611dd102/tumblr_mkr5slILB21qdxikro1_500.png

16. Obklopená temnotou

15. února 2015 v 10:00 | Rogue |  Don´t cry, baby!
Přesně jak jsem slíbila, je tu nová kapitola! ;)
Momentálně se sice nacházím na prknech, která znamenají svět, neboť máme soustředění před premiérou, ale myslím, že nová kapitola by vám přišla vhod. Užívejte!

Moje myšlenky ohledně toho, že vypukla válka kouzelníků, nebyly přehnané. Bylo to ještě horší, než před lety. Nebo se mi to zdálo, protože jsem byla dospělá žena s řadou zkušeností a zážitků? Lhostejno na které jsem stála straně, děsivé to bylo stále. Ztráceli se lidé, lidé umírali, lidé se báli.
Dny mi plynuly jeden jako druhý. Připomínalo mi to letargickou dobu, kdy jsem opustila Bradavice, sotva dospělá a zmítající se ve svých citech. Na jednu stranu jsem hořela jasným plamenem lásky a křivdy, zloby a strachu a na druhou stranu jsem byla vnitřně mrtvá a nehybná.
Zůstávala jsem ukrytá hluboko v Malfoy Manor. Daleko od našich sklepení, které se proměnily ve vězení. Nechtěla jsem slyšet to volání o pomoc a marné pokusy dostat se ven. Nechtěla jsem být dotčená jemným šumem hlasů, jak si mezi sebou vězni povídali. Netušila jsem, kdo tam je a tušit jsem to nechtěla. Až to celé skončí a stanu před tribunálem, bude mi to k dobru. Byl to chladný a zbabělý kalkul, ale co by to bylo za hrdinství postavit se na odpor v době, který přetékal zlem a jeho přívrženci?

Nezůstaneš?

13. února 2015 v 1:00 | Rogue |  Jednokapitolové
A zase tu po čase máme mou tvorbu a to rovnou songfic :) Dost možná je to jedna z povídek, ve které uvidí každý člověk něco jiného - já ji napsala s určitým úmyslem a posláním a kamarádka, která ji dostala přečíst v tom našla další myšlenku ;) Určitě mi napiště, co to dalo vám a jak jste celý kus pochopili :) Děkuju.
Tvořila jsem na písničku Příběhy o synovi, od své oblíbené kapely Imodium. Pusťte se do čtení a komentujte ;) Ještě tu lehce vyzdvihnu 15. kapitolu k povídce Don´t cry, baby!, která se pomalu blíží ke konci ;) O víkendu se dočkáte další kapitoly!

2 Socky (2.série)

11. února 2015 v 13:24 | Rogue |  Seriály

Recenzi a informace k první sérii najdete zde.
http://media.sinematurk.com/film/3/e7/d67a14927205/55194_4.jpg

Hvězdy nám nepřály

9. února 2015 v 13:06 | Rogue |  Knížky
http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/6d9/6d9f8830f0b5c922d4306e69777d2de6.jpg
Autor: John Greene
Počet stran: 240
Anotace: Šestnáctiletá Hazel, která trpí rakovinou se sblíží s Augustem, jemuž se údajně podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. (zdroj + moje úpravy)