Květen 2014

Víte, co nám můžete....? Zamávat!

27. května 2014 v 13:02 | Rogue |  Hvězdný deník
Tak a je to.
Zdraví Vás Rogue a už jako úspěšná maturantka!
Mám z toho (ze sebe :D) opravdu velkou radost, velmi se mi ulevilo, ráno mě nečeká nová várka učení, stažený žaludek a ten nepříjemný vtíravý pocit "co bude" a "co kdyby". Je to za mnou a je to za mnou úspěšně!
Koho zajímá, jak přibližně to probíhalo, může rozkliknout článek :)
http://files.borovcova.webnode.cz/200000252-8fd2890cd3/sova%20bez%20ram%205_2.jpg

Pardubický Majáles 2014

12. května 2014 v 11:38 | Rogue |  Akce
Vzhůru za neplánovanými akcemi, prý bývají nejlepší. I přes svou hradeckou hrdost jsem se rozjela do Pardubic na Majáles, abych se potěšila hudbou a open-airovou atmosférou a trochu si tak odpočinula od učení na zkoušku dospělosti (i když ne že bych to zatím nějak přeháněla).
http://www.poslouchej.net/images/parties/2014-05-10-MAJALES-PARDUBICE-MAJALES_2014_2.jpg
Areál byl maličkatý, z jednoho konce jsem dohlédla na druhý, stage byly cca deset metrů od sebe, takže kapely se v hrají střídali, buď se hrálo na Excellentu anebo na Nicolausovi. Musím říct, že jsem to ocenila, protože hradecký Majáles se sice vytáhl asi se čtyřmi podii, ale k čemu to člověku bylo, když se interpreti křížili a museli jste si vybírat a volit, koho chcete vidět, to bylo trochu smutné, že jsem vlastně neviděla polovinu kapel, na které bych měla chuť. Cenu vstupenky na tento Majáles tedy zpětně uznávám za přiměřenou, neboť jsem opravdu měla možnost vidět VŠECHNO co nabízeli, ne jako v HK (Hradecký Majáles), kde sice přijelo x zvučných jmen, ale neviděla jsem pomalu nic. V tomhle ohledu je Pardubický Majáles předběhl, stejně jako s hygienickým zázemím, zajistili umyvadla s vodou. Možná vám přijdu rozmazlená, ale zkuste si jet na akci a po odchodu z těsné toi-toi kabinky si nemoct umýt ruce. Nic moc pocit, ne?
A co jsem ocenila nadmíru, pardubický Majáles se řadí mezi ty neoficiální, takže se nezařadil mezi to náramkové-čipové šílenství, které vyhlásili majálesy oficiální a to jsem nadmíru ocenila. Ty slavné čipy ničemu nepomohli, možná tak několika nervům přetéct přes únosnou mez. Tady se platilo naprosto klasicky a nikde jsem nijak nečekala. Velký plus!
Posledním světlým bodem sobotního dne, bylo počasí, které vyšlo na jedničku. Příjemně svítilo slunko, občas zafoukal vítr jako vítané osvěžení. K večeru spadlo pár kapek vody, ale nic hrozného.