Červenec 2013

Welcome to my life (Simple Plan)

27. července 2013 v 15:29 | Rogue |  Hudba
Některé kapely prostě umí.
A Simple Plan mezi ně patří :)
Přednastaveno

Múza

23. července 2013 v 12:07 | Rogue |  Jednokapitolové
Nic od této jednorázovky nečekejte, je to jen drobná hloupůstka - snad romantická, snad jen prostě naivní a hloupá.
Přednastaveno!


Posadil se vedle mě a koutky úst mu šibalsky poškubávaly v touze stočit se ke čtveráckému úsměvu. "Nechtěla bys mi dát pusu?" zeptal se rozpustile.
Podívala jsem se na něj. Nebyla jsem překvapená. Znát člověka jako on, tak na tuto otázku reagujete podobně jako by řekl "Dala by sis kafe?". Pousmála jsem se. "Měla bych?" zeptala jsem obdobným tónem.
"Mohla bys." Přikývl. "Budu mít totiž narozeniny." Odůvodnil mi své přání. "Jinak bych to nežádal, to dá rozum."
"Tak moment." Zvedla jsem varovně prst. "Narozeniny máš za čtyři měsíce!" šťouchla jsem do něj. "Můžeš mi kecat, ale ne tolik."
Jen se uculil, vůbec se netvářil provinile, jako ti, které nachytáme při lži. "Dobře. Tak k svátku, ten budu mít už za měsíc." A přehnaně našpulil rty.

Stronger (Kelly Clarkson)

19. července 2013 v 6:30 | Rogue |  Hudba
Přednastaveno

Armageddon

18. července 2013 v 11:57 | Rogue |  Filmy
Přednastaveno
http://www.dvdsreleasedates.com/posters/800/A/Armageddon-movie-poster.jpg
Za osmnáct dní Země přestane existovat, protože se srazí s asteroidem velikosti Texasu. Je bezpodmínečně nutné, co nejdříve přistát na asteroidu, hluboko pod jeho povrch zavrtat silné jaderné nálože, odpálit je a pak se jen modlit, aby to celé pomohlo. Záchrana světa tímto brizantním způsobem je práce jako stvořená pro partu drsných naftařů v čele s Harrym S. Stamperem, který zachází s vrtnou plošinou a výbušninami jako neurochirurg s jemným laserovým skalpelem. Astronautický výcvik NASA je rychlý a za pár dní jsou dva raketoplány s jadernými náložemi a samorostlými spasiteli světa na palubě připraveny ke startu. Zvládne Bruce Willis a jeho muži sebevražedně riskantní akci? (csfd.cz)

Najednou (UDG)

10. července 2013 v 16:58 | Rogue |  Hudba
Tahle písnička je vlastně smutná a moc se nehodí k mojí náladě - i když sem tu před chvíli celkem procítěně hulákala "Je mi líp a líp a líp!" Protože mně je líp a líp a líp - a myslím, že brzo už bude nejlíp jak může momentálně být :)
Každopádně k tomu co se právě děje u mě by se spíš hodila jedna ze znělek včelích medvídků - Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid! :D
Užívejte volna! ;)

Definice

7. července 2013 v 10:57 | Rogue |  Hvězdný deník
Náš poslední školní výlet, jako maturanty už nás vezmou leda tak ke zkouškové komisi. Počasí bohužel nepřálo a tak jsme jeho valnou většinu strávili v interiéru než bychom šly na čerstvý vzduch. Seděly jsme, hodovaly a vymýšlely kraviny. Naše třídní učitelka seděla ve improvizované společenské místnosti, kterou nám majitel kempu zapůjčil a nabídla nám, že můžeme přijít, kdybychom chtěly. To jsme zase tolik nechtěly, ale s přibývajícími hodinami jsme dostávaly zajímavé nápady.

Sex, tráva, rock´n´roll aneb JamRock 2013

2. července 2013 v 14:40 | Rogue |  Akce
Rok uplynul jako voda a vracela jsem se na místo činu. Mnohé bylo jiné, něco zůstalo stejné. Ale nic to neměnilo na faktu, že jsem se společně se Sárou vrátila do Žamberka, na ten nejlepší festival na světě. Unešené rytmy JamRocku jsme vlítly do prázdnin, přesně jak pořadatelé slibovali.
Cestu už jsme měly v malíku, stejně jako stavbu stanu. Stanové městečko nebylo příliš plné, vybavené hygienickým zázemím a co by kamenem dohodil i občerstvením (velké plus píšu maníkům, kteří tam vařili kafe. Bylo výborné a ještě jsme si při čekání na něj krásně popovídali :D )
http://angelikaspicarova.cz/img/picture/1895/jamrock.jpg

Areál na nás dýchal přívětivostí a vůbec se nám nechtělo ho opouštět! Od loňského roku se příliš nezměnil. Disponoval dvěma stagemi, na kterých se střídali hudebníci jako na běžícím pásu a těšili nás svými hity a nešetřili chválou na festivalovou atmosféru a festival samotný.
Dále tu bylo mnoho stánků s jídlem a pitím, na rozdíl od Votvíráku nebyl problém sehnat nealko za dobrou cenu (rozuměno ve festivalových poměrech). Stejně tak se nekonaly hodinové fronty na toi-toi, nečekala jsem snad ani jednou, toalet bylo dostatečné množství a co víc byly pravidelně udržovány úklidem, takže jsem nepadala hrůzou a smrady jen co jsem vzala za kliku. Ta starost pořadatelů, když kromě umyvadel a cisteren zajistili i papírové ručníky, abychom si měli do čeho utírat ruce! Celkový úklid areálu probíhal takřka nepřetržitě a proto nebylo divu, že opět získali ocenění za nejčistší festival. Inu pořadatelé se opravdu činí a snaží. Klobouk dolů před nimi!
Dále se JamRock mohl pochlubit i workshopem, kde nebyl problém se nechat potetovat henou, zakoupit náušnice z víček od pivka, uplést si náramky přátelství, nebo si nechat udělat dred. V tomto zevlpointu, jak si jej sami obyvatelé nazvali, se taky nacházel plakátový týpek Vincek, kterého dobře pamatuju z loňska a je to opravdu pohodář, pobíhal tam zcela free a usměvavě i když se za celou dobu nezastavil J No a samozřejmě nechyběli stánky s upomínkovými předměty, oblečením, svítícími rohy a parohy a dalšími nesmysly. A jak to bylo s hudbou?