Únor 2013

F**kin' perfect (Pink)

18. února 2013 v 15:36 | Rogue |  Hudba
Pink je srdcovka, to uznávám ;-)

Rebelové

18. února 2013 v 14:50 | Rogue |  Filmy
V půvabném výtvarném stylu atmosféry konce šedesátých let vypráví film zejména o jedné velké lásce, které však dějiny nebyly zrovna nakloněny. Maturantka Tereza a kluk, který utekl z vojny - to jsou hlavní hrdinové příběhu, ve kterém má dominantní úlohu hudba a tanec, neboť ve filmu se objeví celkem jedenáct velkých choreografických čísel, které jsou obrazovým zpracováním nejznámějších hitů ze 60. let.

Diskuze č.8

11. února 2013 v 14:49 | Rogue |  Diskuze
Tak nějak jsem zjistila, že už tady dlouho nebyla diskuze a tak je načase nějakou rozpoutat. Račte se vyjádřit! :-p

Diskuze na téma hudební festivaly!


Můj názor na festivaly se vyvinul ve velmi rychlém sledu - dřív jsem je nijak zvlášť nebrala na vědomí, to že se nějaké konají jsem si uvědomovala spíš v negativním světle - však to znáte, zprávy o tom a tom festivalu, který hlukem ruší nebohé a poctivé obyvatele přilehlého města, případně jsem se o těchto akcích doslechla ve spojistosti s ušlapáním nějakých chudáků davem.
Jenže pak jsem k té festivalové vůni přičichla osobně a jednoznačně říkám; jedna z nejlepších věcí co znám! Na festu je všechno tak v pohodě ( a škarohlídy upozorňuju, že to není kvůli alkoholu nebo drogám), všichni jsou uvolnění, usměvaví a těší se z té hudby, za kterou přijeli ze všech konců republiky, vzali si v práci dovolenou, vynechali školu, odveleli svoje ratolesti k prarodičům, zvířecí mazlíčky k přátelům a vydali se propařit den/několik dní.

Koncert UDG - Akrobat tour 2013

8. února 2013 v 20:01 | Rogue |  Akce
S novým rokem přichází nové zážitky. A když má vaše nejoblíbenější kapela první koncert v roce 2013, tak tam přeci nemůžete chybět!
Nebylo tedy nač čekat a tak náš obvyklý dvoučlenný tým vyrazil směr Pardubice, abychom si řádně užili první koncert kapely UDG v tomto roce. Akrobat tour je zpátky, jenom s podtitulem 2013!


Kvaska

5. února 2013 v 20:11 | Rogue |  Filmy
http://oidnes.cz/08/013/maxi/KOT208d99_kvaska.jpg
Hlavního hrdinu vězně Mickiho drží při životě jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin, kterou ale zná jen z časopisů. Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu na nový muzikál a uteče z věznice.
Micki se komplikovaně stane členem souboru a začíná se sbližovat s Karin. Ta ale chodí s hlavním sponzorem projektu Oskarem. Před premiérou se policie dozví o jeho pobytu a chce ho zatknout. (csfd.cz + moje úpravy)