Ať každej den stojí za to!

1. ledna 2013 v 1:00 | Rogue |  Bylo i nebylo aneb rok 2012
Tak a máme tu nejen poslední kus do cyklu Bylo nebylo ale i první článek v novém roce ;-) Nebudu se nijak zvlášť rozepisovat, vše co jsem říct chtěla je řečeno v následujících řádcích.

"Jednou v životě přijde čas, kdy člověk musí vzít svý srdce do dlaní a o něco se pokusit. I kdyby věděl, že má šanci tak jedna ku milionu musí to risknout."

Martin McDonah - Mrzák Inishmanský

Rok dva tisíce dvanáct minul. Je za námi. Cítíme se stejně jako před několika málo minutami a zároveň máme jakýsi posvátný pocit, že všechno začíná znovu, že máme čistý štít a můžeme začínat znovu a lépe! Můžeme se pustit do něčeho nového a třeba i obávaného, překonat sama sebe - vždyť od čeho tu máme předsevzetí?
Cítíme se povzneseně a dáváme desítky slibů. Tohle je ta příležitost, na kterou jsme tak dlouho čekali. Nový rok = nové šance. A my nebudeme váhat šance využít a proměnit v realitu.

Já se ani tak neboj neznáma. Spíš se mi nechce přijít o to co znám.

E. E. Schmit - Oskar a růžová paní

Starý rok byl v mnohém průlomový. Každý z nás jistě ozkoušel a poznal něco nového - a někdo toho měl tolik, že by mu nestačily prsty na rukou ani nohou kdyby to chtěl spočítat. S hrdostí mohu říct, že se mezi tyto lidi řadím i já - rok dva tisíce dvanáct byl naplněný - skutečně a nesmírně naplněný. Potkaly mě věci, o kterých jsem ani nesnila, věci v které jsem ani nedoufala.
Navštívila jsem mnoho skvělých míst a poznala ještě více úžasných lidí.
Ke své nelibosti jsem zjistila, že někteří nejsou takoví jací se jevili, ale nedá se nic dělat.
Ano, uplynulý rok byl jiný. Překonali jsme spousty překážek a problémů, překonali jsme sami sebe.

Ty jsi bílá, černá vrána!

UDG, Kurtizána

Do roku dva tisíce třináct bych Vám všem ráda popřála jenom to nejlepší a nejkrásnější. Hodně zdraví a také štěstí - protože když budete mít štěstí pak budete mít vše - i zdraví. Štěstí je nejvíce. Protože na takovém Titanicu byli taky všichni lidé zdraví a k čemu jim to bylo?! K ničemu. Neměli štěstí.

Přátelé jsou jako hvězdy. Ne vždy je vidíš, ale víš, že tady jsou.

Anglické přísloví

Také vám přeju, aby vás na vaších cestách doprovázeli Ti, kteří jsou vašemu srdci i duší blízko. Aby jste spoléhali na ty, kteří jsou toho hodni, aby jste měli skutečného přítele a ne někoho kdo si na to jen hraje. Zároveň bych vám přála, aby jste nejen měli dobrého přítele, ale aby jste také vy sami byli dobrým přítelem. Nezraďte toho, kdo ve vás věřím.


Ať každej den stojí za to!

Titanic, Jack Dawson

A nakonec - ať se vám splní všechna vaše přání a daří se vám - ve škole, v zaměstnání, při vašich zájmech, v osobním životě - prostě a jednoduše všude.
A kdyby se někdy nedařilo, tak věřte, že zase bude lépe. :-)
Taky si užívejte - protože jednou si nebudete pamatovat dny, hodiny nebo měsíce, ale okamžiky. Tak si je vychutnávejte, žádný se totiž nebude opakovat.

PF 2013!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťule Káťule | Web | 1. ledna 2013 v 20:34 | Reagovat

vše nej do nového roku :-)

2 Black Black | Web | 1. ledna 2013 v 21:59 | Reagovat

Takže jsem tuplovaná rarita? Juch, dobře já:D

Pro mě byl rok 2012 taky docela zlomový, ale stále si to plně neuvědomuju..matura, výška, plno zážitků, nových lidí, změn..děsím se, až to na mě všechno dolehne a mně dojde, co se vlastně stalo.

Do nového roku ti přeju jen to dobré a ještě lepší, než bylo letos..loni. Chápeš snad:)

3 Ančísek Ančísek | Web | 1. ledna 2013 v 22:55 | Reagovat

šťastný rok 2013 ! ;) plno úspěchů, radosti, štěstí a lásky ;) :-)

4 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 3. ledna 2013 v 19:55 | Reagovat

Také přeji krásný a čťastný rok 2013! :))) A ještě dodávám... Krásný článek!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama