Srpen 2012

5. Smysl života

30. srpna 2012 v 23:48 | Alice Cullen-Hale |  Light in dark
Tak a máme tu poslední kapitolu! Jste překvapení? No, vždyť hned v úvodu jsem napsala, že se jedná o takovou mini-kapitolovku. Doufám, že se vám líbila a zpříjemnila vám prázdninové dny!

Upřímně jsem litoval, že upíří nemohou spát a tím pádem snít. Nechávat se unášet na snovém obláčku, plně se oddat říši snů a vychutnávat si to co nám připravila.
Před několika týdny jsem byl alespoň za toto neskonale vděčný - byl jsem si jistý, že by mě ve snech pronásledovaly tváře všech, které jsem připravil o život, kterým jsem tak ublížil.

Vampýrská akademie 4: Krvavý slib

30. srpna 2012 v 0:25 | Alice Cullen-Hale |  Vampýrská Akademie
http://www.beletrie.eu/data/products/48882.jpg
Život Rose Hathawayové nebude už nikdy stejný. Po nelítostném útoku na Akademii zemřelo hodně Morojů i dhampýrů. Ti, kteří přežili, jsou na tom ještě hůř: musejí se vyrovnat se smrtí kamarádů. A Rosin krk nyní zdobí tetování, které všem zvěstuje, že zabila bezpočet Strigojů. Jen jedna oběť je však důležitá… Dimitrij Belikov.

Vampýrská akademie 3: Stínem políbená

30. srpna 2012 v 0:18 | Alice Cullen-Hale |  Vampýrská Akademie
http://www.arara.cz/i/imgs_orig/374/298374.jpg
Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného. Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!

4. Vize

27. srpna 2012 v 12:26 | Alice Cullen-Hale |  Light in dark

Z povzdálí jsem sledoval stádo laní, kterak se klidně popásá na louce a o nebezpečí nemá ani ponětí. O dvojitém nebezpečí. Byl jsem tu já - a na opačné straně louky mezi břízami se krčila puma. Chystala se ke skoku. Stejně jako já. Vyrazili jsme současně, ale její hbitost nemohla převážit mou nadpřirozenou rychlost. Ještě než se laně stačili dát na úprk, ještě než puma stačila učinit výpad už jsem ji drtil pažemi. Zvíře s sebou škublo v marném pokusu se osvobodit, pokoušelo se do mě zatnout drápy, ale nemělo žádnou šanci.

2 dny v Paříži

25. srpna 2012 v 12:04 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://www.upnito.sk/0/xgmp2hf4ddmueja6etpkeaspc2qv2c3c.jpg
Jack je Američan, Marion je Francouzka a společně žijí v New Yorku. Výlet do Evropy má dát jejich vztahu novou šťávu. Po nevydařeném pobytu v Itálii si chtějí spravit náladu v Paříži. To Jack ještě netuší, že budou bydlet hned vedle rodičů Marion, kteří neumí slovo anglicky. To jim ovšem nebrání podrobit Jacka sérii testů.

Moravské hrady - Hradec nad Moravicí

24. srpna 2012 v 0:40 | Alice Cullen-Hale |  Akce
Léto v plném proudu, sluníčko svítí, pálí a hřeje, alkohol teče, klobásky se smaží, hudba jede na plné pecky, všude usměvaví lidé, promile stoupají, řve se, tančí, zpívá, tleská a skanduje... Kde jsme? Přeci na fesťáku!!!!!
Nejspíš nebudu přehánět když festival České hrady nazvu monstrem. Ovšem myslím to v tom nejlepším slova smyslu! HRADY.CZ nejsou jen hudebním festivalem, ale jsou také zaměřeny na rozvoj turistického ruchu a kultury v různých koutech České republiky. České hrady se letos konaly již po osmé a potřetí se zavítalo i na Moravu. A tam jsem zavítala i já.

Piloti (UDG)

23. srpna 2012 v 10:29 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Vím, že tady dlouho nic nebylo, ale mám/měla jsem napilno.
Brzy napíšu recenzi na fest, na kterém jsem byla.
Zatím jedna moje oblíbená....

3. Zůstanu

16. srpna 2012 v 10:48 | Alice Cullen-Hale |  Light in dark
Doufám, že vám nová kapitola zpříjemní den!


Vlastně by mě její prosba neměla překvapit. Kdo by netoužil vědět jak jsem přišel ke všem svým zraněním? Všichni čekali senzační historky, plné akce, boje, vášně a zápalu. Někteří novorození měli stejnou prosbu jako ona. Všechny jsem je odbyl, aby se starali o sebe. A vůbec - kdo o mě něco věděl? Maria mě stvořila a věděla, že jsem schopný vojevůdce.
Peter se podle mého někdejšího mundúru dovtípil, že jsem byl členem armády Konfederace.
Zbytek jsem věděl jen já sám.
Proč jsem se nesvěřil Peterovi, který mě znal tolik let a kterému jsem mohl věřit? Proč jsem začal svůj život vyjevovat upírce Alici, kterou jsem znal jen několik hodin?

Devátá brána

15. srpna 2012 v 0:12 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://eu.movieposter.com/posters/archive/main/106/MPW-53081
Dean Corso je expert na staré bibliofilie, specializuje se na zjišťování pravosti a oceňování hodnoty starých knih pro významné sběratele. Je najat bohatým podivínem Borisem Balkanem, aby si prohlédl a prověřil kopii knihy "Devět bran do Království Stínů" jejímž autorem je sám Satan. Má to být jedna ze tří existujících kopií, z nichž pouze jedna je ta pravá a tu je třeba označit.

Dracula

15. srpna 2012 v 0:01 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://theredlist.com/media/database/settings/cinema/1990-2000/dracula-/040-dracula-theredlist.jpg
Hrabě Dracula je v podstatě milující muž, který tragicky přišel o svou celoživotní lásku a v žalu proklel Boha za jeho krutost. Po staletích neklidného bloudění se dostává do Anglie, aby zde hledal odraz své dávné lásky. Převtělováním ve vlka, netopýra či mlhu nachází další kandidáty upírského života. Konečná bitva o duši krásné Miny proběhne v transylvánských horách, kde se Dracula se svojí vyvolenou chce ukrýt. (csfd.cz + moje úpravy)