Červenec 2012

We are young (Fun ft. Janelle Monáe)

30. července 2012 v 14:19 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Ahoooooj!
Tak už mě máte zpátky, doufám, že jste patřičně nadšení. Mě se vracet ani moc nechtělo - unavená jsem maximálně, ale to tam vážně krásný. Dala bych to znovu a znovu a znovu.
Tady jedna písnička - můj styl to zrovna není, ale teď k ní mám navázané vzpomínky.

1+1 (Ready Kirken)

28. července 2012 v 13:26 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Abych nezapomněla trochu jsem aktualizovala tento článek.
Písnička, která nám zněla i na JamRocku.
Písnička, kterou mám ráda...
"Pro jedno kvítí se slunce nerozsvítí!"
Přednastaveno
A pozor, už brzy mě máte zpátky... ;-)

Fotky z Rozbřesku - 2 části!

26. července 2012 v 14:37 | Alice Cullen-Hale |  Rozbřesk
Překvapivě spoiler - už dle názvu :D
Přednastaveno
http://fsi.imeg.cz/20178.jpg

Vampýrská akademi 2; Mrazivý polibek

22. července 2012 v 6:12 | Alice Cullen-Hale |  Vampýrská Akademie
Přednastaveno!
Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine.

Vampýrská akademie 1

21. července 2012 v 18:46 | Alice Cullen-Hale |  Vampýrská Akademie
Když jsme tak hezky začaly tou upírskou tematikou ohledně Draculy tak také plním slib, že rubrika Vampýrská akademie ožije ;-)
Přednastaveno!
http://3.bp.blogspot.com/-SBddzJeGFQg/T_LhKvB5III/AAAAAAAABxQ/Rz4pmwaYIUg/s1600/129b58b9ce_60878709_o2.jpg
Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.

Dracula

20. července 2012 v 8:14 | Alice Cullen-Hale |  Muzikály
http://musical.cz/web/wp-content/themes/mimbo2.2/images//dracula_logo.gif
Muzikál Dracula vzniká pod taktovku Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese. Jeho režie se ujímá věhlasný Jozef Bednárik, hlavní roli dostává Daniel Hůlka. Dracula prapůvodně nachází inspiraci ve stejnojmeném románu Brama Stokera, ale jako někdo kdo knihu četl můžu prohlásit, že společného to má tak možná knížete Draculu. Osobně bych řekla, že muzikál si vzal za vzor spíše mýty a legendy, které kolem Draculy panovaly a o zbytek se postarala romantická zápletka, kterou diváctvo vyžaduje.

Tak nějak málo tančím (Kryštof)

16. července 2012 v 23:40 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Přednastaveno!
Písnička neodvratně spojená s létem a seriálem Proč bychom se netopili, který teď tuším dávají, ale nestíhám sledovat :D
Kryštof je dobrá kapela, co myslíte?

Oko za oko

14. července 2012 v 14:33 | Alice Cullen-Hale |  Jednorázovky
Tak po delší době tu máme něco malého z Twilight! Doufám, že se vám to bude pěkně číst, tuhle povídku mám napsanou už poměrně dlouho a považuju ji za celkem kvalitní.
Jinak by jste také mohli vědět, že odjíždím na tábor (ano, mně svěřili děti :D muhaha), na dobu své nepřítomnosti jsem přednastavila několik článků (pokud bude blogu fungovat tak jak má) a budu ráda když to oceníte komentáře. Případné zápisy do třídění SB a další neodkladné záležitosti budu řešit až po návratu tak to prosím berte na vědomí.


Nikdo z těch lidských hlupáků neměl šanci mě vidět. Vklouzla jsem do kanceláře, otevřela skříň a rychle se probírala složkami. Po necelé minutě jsem ji měla. A nemohla jsem se ubránit úšklebku. Už nám neutečeš holčičko!
Nepozorovaně jsem opustila budovu a vydala jsem se k lesu kde na mě čekal James. Jakmile mě spatřil, spokojeně se usmál. Věděl, že jsem uspěla. Vyšel mi vstříc, chytil mě kolem pasu a vášnivě políbil. Byl to jistý druh odměny....Zbytek si vyberu později.
" Takže?" zeptal se a stále měl přerývavý dech.
" Takže, " zopakovala jsem po něm, " bydlela v Phoenixu..." vysypala jsem ze sebe přesnou adresu.
" Myslíš, že tam bude?" přemýšlel.

Potter a Potter

12. července 2012 v 10:46 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Fénixův řád

O vampýrské akademii

6. července 2012 v 17:42 | Alice Cullen-Hale |  Vampýrská Akademie
Série Vampýrská akademie obsahuje celkem šet dílů (všechny jsou dostupné v ČR). Jejich autorkou je americká spisovatelka Richella Mead, která sama o sobě říká, že ráda vaří, píše a sleduje béčkové filmy (což je občas na tom jejím psaní vidět).

Celou sérií nás provází postava dhampýrky Rosemarie (Rose) Hathawayové, která je nejlepší kamarádkou morojské princezny Vasilisy (Lissy) Dragomirové, která je poslední svého rodu. Dívky ale pojí mnohem víc než jen přátelství. Lissa disponuje mocí éterů, díky kterému přivedla Rose zpět ze světa mrtvých a to mezi nimi zformovala pouto. Jejich životy (a především ten Lissin), jsou ohrožovány strigoji, ale i zdánlivě zcela neškodnými nebo dokonce přátelskými osobnostmi.
Během celé série není nouze o překvapení, boje o život, vítězství i prohry, přátelství, lásku, magii a napětí.