Únor 2012

18. Nepříteli vstříc

8. února 2012 v 19:05 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
Zapisujte se do třídění ;-) Kdo chce může pro mě hlasovat v soutěži o nejlepší film, soutěžím s filmem Čarodějův učeň. A užijte si to, dál nemám nic napsané a vzhledem k množství testů a míře mého nachlazení nevím kdy něc rozumného napíšu.

"Oficiálně prohlašuju, že můžeš jít." řekla Ginny trochu unaveně když se ji Hermina po sto padesáté zeptala jestli vypadá dost dobře.
"Stejně je hlavní hvězda dne Fleur tak co." zasmála se Miona a vyšla z místnosti.
"To jak pro koho." zasmála se Ginny a natáhla se pro hřeben.

"Dobře tetičko, to je skvělé." paní Weasleyová držela za loket postarší dámu. "A teď kdyby jste šla dolů a on se Vás někdo z chlapců ujme a dovede na vaše místo."
Tetička Muriel se zadívala na Hermionu, která právě opustila pokoj a slušně čekala než se dostane na schodiště. "A tohle je ta mudlovská holka?" zeptala se a upřeně se na ni zadívala. Než ji někdo stačil dát odpověď mlaskla a prohlásila, že stojí nakřivo a má vyzáblé kotníky. To už ji převzal pan Weasley a vedl dolů. Molly se na Hermionu trochu nešťastně podívala. "Nezlob se, Muriel je taková na všechny. Neber si to k srdci." požádala ji. "Nikdo ji tu vlastně nechtěl jenže... Má tu čelenku." protočila oči a pak se na Hermionu podívala. "Vypadáš báječně zlatíčko." pochválila její vzhled a šla si po svém.
Hermiona pomalu zamířili dolů, po cestě k altánu se shledala s Tonksovou a Lupinem. Ani jeden z nich se netvářil zrovna slavnostně, ale snažili se nedávat na sobě nic znát. Konečně uviděla Harryho s Ronem a zamířila k nim.

Breaking dawn parody - Hillywod Show

6. února 2012 v 15:49 | Alice Cullen-Hale |  Rozbřesk
Po parodii na sedmý díl Harryho Pottera a na Eclipse vypustily Hillywod Show do světa parodii na čtvrtý díl upíří ságy.
Co bych na něj řekla?
V něčem rozhodně nemá na Eclipse parody, ale v něčem ji hravě překonává. Scéna kdy je Edward s Bellou ve vodě a vyskočí tam Jake s potápěčskými brýlemi na hlavě a ještě tím šnorchlem je úplně... Když jsem to viděla poprvé chytla jsem pořádnej výtlem :D A ten Bellin porod, tak to je přesný :D Filmaři pořád strašili, jak ten porod bude nechutný a nevím co, ale... No, tohle je přesný :D
Víte, že mě to bavilo o hodně víc než originální film? :D

75. Diplom

5. února 2012 v 13:09 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Děkuju mnohokrát :-)

Jak jsme vyprávěly pohádku

3. února 2012 v 15:00 | Alice Cullen-Hale |  Hvězdný deník
Říkala jsem si, že o tohle vás nemůžu připravit :-)

Andílek si usmyslela, že chce vyprávět pohádku a Suprise se ihne dala do romanticky-pohádkového veledíla. Přišla jsem zhruba v polovině příběhu a musela jsme se taky zapojit do vyprávění...
Suprise: A princ uviděl nádherná zámek v oblacích a ihned zatoužil se tam dostat. Vylezl na strom a volal: " Překrásný zámku, jak jen je možné se do tebe dostat?!"
Já: "Nijak!" zařval hajný z posedu. "A ty už to nehul!"
Suprise: Najednou se k němu vztáhly slunečné paprsky, které ho nadnesly a vtáhly do krásného mrakového království.
Já: Takže tornádo.

Jak jsme si užily lyžák

3. února 2012 v 14:14 | Alice Cullen-Hale |  Hvězdný deník
Ahoj, tak jsem se včera vrátila ve zdraví z lyžáku! A jak jsem se měla? Pojala jsem to formou hvězdného deníku, tak se můžete pustit do čtení :-)

Den a - S nepřeberným množství batohů, kufrů, batůžků, krosen, tašek a taštiček a samozřejmě lyží a snowboardů ( i několik bežek by se našlo) jsme se shromáždily na místě M a netrpělivě očekávaly příjezd autobusu a učitelek. Naší zdravotnici se viditelně ulevilo po zjištění, že nemá nejvíc zavazadel a také po ujištění, že máme mnoho jídla. Povzbuzená výčtem laskomin, která máme po ruce netrpělivě vyhlížela autobus. Vyslechly jsme si poslední rady o slušném chování a teplém oblékání a nahrnuly jsme se do autobusu. Cesta rychle ubíhala a než jsme se nadály za okny nebyla hnědá pole, ale zasněžená krajiny, sjezdovky, lyžaři a rampouchy. V rychlosti jsme se ubytovaly a ihned vyrazili na svah. Na parkovišti jsme měly přednášku o správném nošení lyží, postoji a informovaly nás i o odborných výrazech, které ale nakonec nikdo nepoužil. Reptaly jsme pořádně, ale na necelou hodinu nemělo význam kupovat pernamentku a tak jsme šlapaly svah a předváděly jak umíme lyžovat. Moje očekávání se víceméně nesplnilo. Sice jsem sebou nešlehla o zem, ale můj pokus o obloučky vypadal jako pokus o orbu sjezdovky a tak jsem se nevidila když mě zařadily do družstva B. Učitelka nám říkala Berušky, my jsme se nazývaly Blbý Berušky. Odměnou byla večeře v podobě svíčkové. Pěkně jsme se namlsaly a netušily, že bude hůř.

Rumový deník

2. února 2012 v 12:35 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://www.atlascinema.cz/var/atlascinema.cz/storage/images/media/images/rumovy-denik/17371-1-cze-CZ/rumovy-denik.jpg
Rok 1960. Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátek kdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menší úspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítele zvolí toho nejspolehlivějšího - láhev rumu. (csfd.cz)