Leden 2012

Oh, my God!

30. ledna 2012 v 18:50 | Alice Cullen-Hale |  Stmívání
Btw: přednastaveno, lyžák!
Protože jsem moooc hodná tak tu dnes máme ještě jeden přednastavený článek :D
Tahle scéna je vážně libová :D

17. Důvěra nadevše

30. ledna 2012 v 12:35 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
Btw: přednastaveno, lyžák ;-)
Tak se dostávám k sedmému ročníku, resp. sedmému roku, který jste očekávali :-) Hezky komentujte ať mám po návratu co číst. A taky si to užijte protože nic dalšího zatím nemám dopsáno :D

Jak už jsem řekla přemístím se na smluvené místo ve smluvenou dobu. Musím sebou vzít vše potřebné a u Vás se ještě rozhodnu, které věci nám budou k užitk a které necháme v Doupětí. A pak je tu ještě ta věc s mými rodiči. Největší strach mám, že jim nějak poškodím paměť nebo něco podobného, nikdy jsem to kouzlo nezkoušela a č jsem mnohokrát pročetla všechnu potřebnou literaturu stále mám strach. Kdyby tak mohl přijet někdo z řádu a tohle za mě udělat... Nejen proto, že se bojím, abych jim neublížila, ale také proto, že se mi příčí pomyšlení, že použiju kouzlo proti vlastním rodičům...
Rone, nebudu to dál protahovat. Musím s tím skoncovat a není čas na rozmýšlení a zdržování. Brzy se uvidíme.
Tvá Hermiona

Rona obzvlášť zahřálo u srdce, když uviděl její podpis. Podepsala se jako tvá, jako kdyby mu chtěla patřit... Z úvah ho vytrhl hlas jeho sestry. "Kdy si pojedete pro Harryho?" zeptala se a zavřela dveře.
"Nevím, sama dobře víš, že to datum se mění den co den. Někdy si nejsem jistý jestli chce Pošuk zmást jen Smrtijedy nebo i nás."
"Rone, chci to vědět!" vyštěkla.

Kurtizána (UDG)

29. ledna 2012 v 8:25 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Celkem jsem si ji v poslední době oblíbila :-)
Jinak jedu na lyžák... Vracím se ve čtvrtek. Přednastavila jsem pár článků, když bude blog fungovat jak má tak si je třeba i přečte :D A budu ráda když okomentujete.

Jak se chystáme na lyžák

25. ledna 2012 v 16:28 | Alice Cullen-Hale |  Hvězdný deník
Tak menší příspěvěk :D Dobře se bavte...

Lyžák se nám kvapem blíží a je potřeba, aby jsme se dobře připravily.
"Nikdo z Vás mi nevyrazí v bílých - nebo i jinak barevných botaskách. Je mi jedno jestli jsou Adidas, Nike nebo made inVietnamci, prostě budete mít pořádný boty, aby se mi nestalo jako před pár lety, že když jsme šli na Sněžku, polovina lidí měla botasky a ještě se divili, že jim to klouže." domlouvala nám paní učitelka, která má celý lyžák na starost.
Andílek, známý to horal, ožila a zeptala se jestli taky půjdeme na Sněžku. Myslím, že bychom mohly, ale z Orlických hor se celkem projdeme.

74. diplom

23. ledna 2012 v 19:13 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Po dlouhé době jsem se zapojila do soutěže a získala diplom :-)
Díky!

Astronaut (Simple Plan)

21. ledna 2012 v 23:15 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Tuhle skupinu prostě můžu. :-)

Jak píšeme písemky

19. ledna 2012 v 19:18 | Alice Cullen-Hale |  Hvězdný deník
Samochvála sice smrdí, ale já se pochválit musím : Jsem borec! ( A mohli by jste mi to taky napsat) protože jsem bojovala o známku z chemie a musela jsem se naučit látku za celé pololetí... A dokázala jsem to :D Bude to za jedna! Jsem dobrá.
K tomu Vám přidávám zápis do hvězdného deníku. Myslím, že dneska by jste se mohli pobavit všichni i když jste u dané věci nebyli :D Tak si to vychutnejte.

Nervozita pomalu stoupala. Písemka, která by mohla nebo přímo měla změnit naši známku z hudebky se blížila. Během polední pauzy jsme posedávaly na židlích a učily se. Obvyklý smích a hluk s blížícím se začátkem hodiny pomalu utichal a každý se soustředil na svůj sešit, nebo alespoň tahák. Někteří právem panikařily neboť jsme netušily v jaké třídě nebudeme a tím pádem, ti kteří spoléhají na desku své lavice, propadaly depresi, nevěděly do jaké učebny vrazit a napsat tahák. Přeci jen desku stolu Vám učitel bere poměrně obtížně a taky tento způsobe obtížně odhaluje.

16. Felix felicis

17. ledna 2012 v 20:04 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
Ve škole mírně řečeo šílí, takže... Je to celkem těžký. Užijte si kapitolu.

" Já - to snad ne!" zachroptěl Ron a najednou pozbyl slavící nálady. Předal famfrpálový pohár rozjásanému Seamusovi a odpotácel se do křesla. "Můj nejlepší kamarád a moje sestra? Hermiono, zařiď ať to není pravda. Prosím."
"Rone," posadila se na opěrku jeho křesla, " copak sis toho nevšiml? Už v létě na ni mohl Harry oči nechat. Myslím, že se držel jenom proto, že Ginny byla zadaná a dobře si dovedl představit tvou reakci."
"Jak mou reakci?" vyletěl Ron.
"Přesně tuhle, Rone. Chováš se jak maniak."
"Je to moje sestra!"
"A Harry je tvůj kamarád."
"Právě." zahučel Ron a pak se na Hermionu podíval. "Nechci, aby měla špatnou pověst. A aby ji někdo ublížil."
Hermiona se vřele usmála. " Zkus jim věřit. Myslíš, že by ji Harry ublížil? Zbožňuje ji. A pro Ginny to bude víc než splněný sen. Chce ho už takovou dobu..." podívala se na něj. "Nech je být. Není to tvoje věc."
" Alespoň se nemuseli muckat před celou kolejí." zaprskal Ron, ale tvářil se už smířlivěji.

Jiná láska

14. ledna 2012 v 15:33 | Alice Cullen-Hale |  Jednorázové
Tak tedy pozor. Dneska mám nějakou podivnou náladu nicméně to možná dalo něco dobrého. Poprvé jsem zkusila napsat tvz. songfic. Myslím, že brzy poznáte o koho se jedná. Nakonec je stejně jmenován. ;-)
Písnička: Eric Carmen; Hungry eyes
Seděl mezi svými přáteli, ale dnes neměl hlavní slovo a ani nebyl zdrojem veselý v celé místnosti. Zadumaně hleděl před sebe a pozoroval dívku, která seděla u krbu. Znal ji, znal ji od vidění a v posledních několika dnech zjišťoval, že tahle dívka v sobě má tajemné cosi, které ho vábí k sobě. Vlastně to nebylo zas tak neobvyklé. Hodně dívek v sobě měla cosi, které ho vábilo.

I've been meaning to tell you
I've got this feelin' that won't subside
I look at you and I fantasize

Can you feel the love tonight ( Elton John)

12. ledna 2012 v 23:09 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Populární písnička, z populární filmu :-)