Prosinec 2011

PF 2012

31. prosince 2011 v 10:21 | Alice Cullen-Hale |  Informace
Myslím, že jste si to dnes přečetli na hodně stránkách a ještě si to hodněkrát přečtete, ale přidávám se taky, jaký by to byl Nový rok bez přání, hm?
Tedy do nového roku Vám všem přeju jenom to nejlepší, hodně zraví a štěstí a ať se Vám daří na co sáhnete.
A taky doufám, že i můj blog bude v Novém roce úspěšný a budete jej nadále navštěvovat.
PF 2012!
Alice Cullen-Hale

Pretty Woman

28. prosince 2011 v 11:28 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://www.moviegoods.com/Assets/product_images/1020/196139.1020.A.jpg
Vivian šlape chodník a sní o princi na bílém koni. Jednoho večera se náhodnou seznámí s krásným, osamělým a trochu tajemným milionářem Edwardem Lewisem, který ji odvede do přepychového hotelového apartmá. Nechá ji v klidu vyspat a ráno jí udělá překvapivou nabídku. Chce, aby mu Vivian dělala po celý týden na veřejnosti doprovod.

Lví král

28. prosince 2011 v 11:16 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
Zdivočelé stádo hnané na Scarův příkaz potměšilými hyenami by bezbranného Simbu určitě zadupalo do země, kdyby jej nezachránil jeho otec Mufasa. Při zoufalé záchraně však zahyne. Protřelému Scarovi pak nedá moc práce přesvědčit vyděšeného Simbu, že je zodpovědný za otcovu smrt a měl by neodkladně uprchnout!

14. Cormack versus Levandule 2/2

26. prosince 2011 v 9:35 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
Nebudu Vás napínat je tu druhá část kapitoly. A co Ježíšek, byl štědrý? ;-)


Ron ležel ve své posteli a díval se do stropu. Když se v ložnici objevil Harry vyskočil na nohy. " Člověče, co to mělo znamenat? Hermioně přeskočilo? To ji vážně tak rozhodilo, že neměla pravdu s tím lektvarem, o kterém si myslela, že jsi mi ho nalil do pití?"
Harry jen tlumeně zasténal a rychle přemýšlel jestli si Ron dělá legraci a co by asi řekla Hermiona, kdyby Ronovi teď prozradil co k němu Miona cítí.
" Tak jak to bylo?" dožadoval se Ron odpovědi.
" To je trochu složitější." připustil Harry nakonec a přehodil konverzaci trochu jiným směrem. " Co ty a Levandule? Je to nějaké náhlé, nevšiml jsem si, že by se ti nějak líbila."

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 8:00 | Alice Cullen-Hale |  Informace
http://www.netglimse.com/images/events/christmas/christmas_clipart_gift.gif
Ucpěte komíny nepusťte Santu,
použijte cement a nebo maltu.
Otevřte okno nasaďte kulíšek,
dárky Vám přinese jedině Ježíšek!

Krásné prožití Vánoční svátků Vám přeje Alice Cullen-Hale

14. Cormack versus Levandule 1/2

23. prosince 2011 v 23:34 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
No, já vím, že mi to psaní moc, mco trvá. Ale dneska jsem si na téhle povídce pořádně mákla a mám v plánu ji přes Vánoce dopsat takže drže palce ať mi vydrží chuť a nápady :D
Tady je první část kapitola, rozhodla jsem se ji rozdělit. Můžete to brát jako malý předvánoční dárek. Snad se Vám to bude líbit, i když jak si asi odvozujete z děje předchozí kapitoly a názvu této nebude to zrovna růžové období ;-) Ale nebojte... Dopadne to dobře :D


"Rone," poznamenala trochu nevrhle Hermiona, "jestli se nepřestaneš třást tak udělám už pátou kaňku a to ti asi zakroutím krkem."

Seděli ve společenské místnosti a Hermiona pracovala na svém úkolu do lektvarů. Byla pečlivější jindy, protože si chtěla u Křiklana udržet pověst, kterou ji tak trochu vybudoval Harry. Jenže od chvíle kdy se Harrymu do ruku dostala ta zatracená učebnice po nějakém princi dvojí krve dosahoval ve vaření lektvarů mnohem větších úspěchů než ona a to se neřídil pokyny v učebnici, ale tím co tam dopsal záhadný princ! Díky tomu vyhrál i lahvičku lektvaru štěstí. Když jim dal Křiklan pokyn, aby začali vařit, byla si Hermiona jistá, že ten lektvar získá ona. Chyba lávky.

X-Men Origins: Wolverine

23. prosince 2011 v 14:39 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
Ten film znám už víc jak rok. Ale nějak jsem pozapomněla podělit se o zážitky :D
http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/03/wolverine_poster.jpg
Film X-Men Origins: Wolverine je dějově zasazen na samý počátek ságy o známých mutantech X-Menech. Tři předchozí filmy byly zasazeny do nepříliš vzdálené budoucnosti, hlavní část nového příběhu se odehrává v 70. letech minulého století. Děj se vrací ke počátkům Wolverinovy hrdinské kariéry i tragickým událostem jeho života, z nichž jej nejvíce poznamená smrt osudové lásky Kayle Silverfox.

Great spirits ( Tina Turner)

19. prosince 2011 v 22:31 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Písnička známá asi především z filmu Medvědí bratři jednoho z mých nejoblíbenějších animáků ;-)


Jeanny ( Falco)

19. prosince 2011 v 22:24 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Hodně diskutovaná písnička.
Víte někdy ám pocit, že ty starší písničky jsou mnohem lepší než ty co jsou teď - o čem jsou dnešní texty? O nenávisti, o násilí, každej pitomeček co má kalhoty s rozkrokem až u kotníků a kapuci na hlavě jak mozkomor si myslí, že když se kývá do rytmu a cosi řve tak dělá hudbu a bohužel má hodně posluchačů, kteří si myslí bůh ví jak nejsou úžasní a cool když se o víkendu zpijí pod obraz, pošlou rodiče na ona místa, střídají kluky/holky jak ponožky a... A vůbec.
Možná si o mě teď myslíte, že jsem nějak upjatá atd., ne, rozhodně nejsem puritánka. Jen mi přijde, že lidé se ženou za něčím s čím vlastně ani v hloubi duše nesouhlasí jenom mají pocit, že je to tak moderní a jdou hezky s davem.
Ale nakonec... Sama vím, že jít proti není lehké.

Battlefield (Jordin Sparks )

19. prosince 2011 v 22:18 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Dobrá písnička, kterou jsme mohli slyšet i v parodii na Zatmění Od Hillywod show ;-)