Září 2011

10. Je to tak správně?

25. září 2011 v 13:33 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
Nová kapitola :-) Pomalu a jistě se blížíme k Vánočnímu plesu, myslím, že se máte na co těšit.

"Vánoční ples? To si dělá srandu? Mám tancovat?" syčel Seamus, který seděl za Hermionou. Hermiona se rozhlédla po třídě. Každý na toto oznámení reagoval trochu jinak. Ovšem pokud chtěl být člověk přesný dalo se říct, že kluci byli vyděšení a znechucení a dívky naopak potěšené.
" Proto jsme měli mít společenské hábity!" zašeptala Parvati.
" Pánové si na ples přivedou partnerky-" kluci protočili oči v sloup, " všichni přijdeme upravení a budeme se velmi dobře bavit. Ples je přístupný všem studentům od čtvrtého ročníku, ovšem pokud chcete pozvat někoho mladšího nebudeme Vám bránit." profesorka upřela svoje pronikavé oči na Deana, který při představě protančeného večera předstíral, že zvrací. " A vzhledem k tomu, že kolej Godricka Nebelvíra se již po staletí těší úctě, jak dobře jsou její žáci vychování nedovolím, aby jste tuto pověst zničili. Dnes večer v osm hodin v učebně kouzelných formulí si dáme lekci tance. Kdo se nedostaví stihne ho trest."

I mistr Voldemort se občas utne :D

24. září 2011 v 19:42 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Relikvie smrti
Musím říct, že jeho reakcí se ztotožńuju. Nic proti Justinovi, ale když vyšel jeho první song a hráli ho v rádiu tak to poslouchám a říkám " Hm, celkem dobrá zpěvačka." načež píseň skončila a moderátor oznámil, že to byla píseň od vycházející hvězdy Justina Biebera :D

70.diplom

24. září 2011 v 19:38 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy

imagebam.com

This is war ( 30 seconds to Mars)

23. září 2011 v 21:08 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Dobrá hudba.
Dobrý texty.
Jared Leto.

The Making of Harry Potter Friday Parody - The Hillywood Show

21. září 2011 v 16:08 | Alice Cullen-Hale |  Ostatní
Před nedávnem jsem vkládala parodii od Hillywod Show na HP a Relikvie smrti. Podívat se můžete tady.
Teď jsem našla video - jak ta parodie vznikala, vlastně by se dalo říct záběry z natáčení.
Věřte mi, že shlédnout totéměř půlhodinové video stojí za to, opravdu ano.
Kdybych měla vybrat tři věcí, které mě tam nejvíc pobavily bylo to nejspíš:
a) To jak Hilly zdrhá před vlnami, při natáčení na pláži.
b) Jak ukazují chlápkovi co hraje Voldemorta typický výkřik " Nyaaaa!" kterým nás Voldy zásoboval celou sedmičku. Následný pohled jak se o to chlápek snaží a vybuchuje smíchy a Nyaaa, zní spíš jako Mňááááu, to je opravdu dobrý :D A navíc úplně vím, jak se cítí má něco udělat a ještě než s tím začne a nebo těsně potom co zanč, vybuchne smíchy... To ze zkoušek moc dobře znám :D
c) To jak Hilly stříká Hannah vlasy vodou, několikrát ji přitom vodu cákne do obličeje a do oka. Hannahino zoufalé zaúpění " Hillary, my make-up!" a následné " Hillary, is´t a water... In my eyes." je opravdu nepřekonatelné, když k tomu připočítáte pohled, který na ní vrhne.
Prostě se podívejte, nebudete litovat ;-) Ale doporučuju předtím shlédnout samotnou parodii, ať víte o co běží ;-)


9. Ronova závist

17. září 2011 v 22:57 | Alice Cullen-Hale |  Dlouhá cesta k lásce
A máme tady svým způsobem zlomovou kapitolu. Nejenže naši hrdinové už nejsou děti, ale dospívající lidé, změnilo se i to jak jsem psala. Dosud jsem postupovala výhradně podle knihy ( Ano, něco jsme vynechávala a něco si přibarvovala, ale postupovala jsem podle knih) a v této kapitole využívám i některých filmových scén a taky se objeví ncěo úplně nového co jste dosud nečetli a neviděli nikde ;-) Snad budete spokojeni, zjistila jsem, že zmapovat čtvrtý ročník nebude zas tak jednoduché jelikož se tam událo dost věcí, které byli důležité pro pár Hermiona a Ron, ale zároveň se tam musí objevovat souvislosti s dějem knihy, nemůžu přeskočit od famfrpálu přímo k plesu.... :D No, konec keců můžete se dát do čtení ;-)

Ron se otočil za hlasem, který se mu ozval za zády a s jemným přízvukem se ptal zda ještě budou polévku. Když té dívce pohlédl do tváře, brada mu poklesla a on jen zčervenal a nebyl schopný dostat ze sebe ani slovo. Stála před ním ta nejkrásnější dívka jakou kdy viděl! Bylo to jako kdyby ho uhranula. Nebyl schopný něco udělat jen usilovně přemýšlel jak se ji zavděčit co by měl udělat, aby získal její přízeň.
" Ne, klidně si ji vezmi." odpověděl Harry a přistrčil té krásce misku s polévkou.
" Oprravdu jste měli dost?" zeptala se dívka staroslitvě.
Ron ze sebe vydal neurčité zachrčení, za které si vzápětí v duchu vynadal a potom z něj vypadlo " Ano, byla výborná." ačkoliv se ji ani nedotkl a ohrnul nad ní nos.

Loučení

17. září 2011 v 12:11 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Relikvie smrti
Myslím, že fotky vypovídají za vše.

Jak šel čas

17. září 2011 v 12:07 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Relikvie smrti
Jak se měnilo logo WB.

Vampire Baseball Blooper

16. září 2011 v 21:50 | Alice Cullen-Hale |  Stmívání
Petera Facinelliho je všude plno a tak svým příchodem na scénu všechny totálně zboří :D

Breaking dawn part 1 - Trailer

15. září 2011 v 15:35 | Alice Cullen-Hale |  Rozbřesk
Tak a je to tady.
Trailer na prvná část Rozbřesku.
Nejenže Alice vypadá hrozně ( Co to má na hlavě? To je to za ulízaný účes?!) vypadá tak i Carlisle. Někomu se asi splašili nůžky.
Jacob bezkonkurečně zachraňuje situaci.
Uvidíme v kině, třeba to bude lepší.