Květen 2011

31. Copak to nikdy neskončí?!

30. května 2011 v 14:47 | Alice Cullen-Hale |  For some it's just a game
A je tu další kapitolka a blížíme se ke konci. Už jenom dvě a bude po všem :-)

"Vítej mezi mými smrtijedy, Eleno." usykl Voldemort tiše.
Elena zamrkala, aby zahnala slzy.
Vypálení znamení zla nebyla procházka růžovým sadem. Ale nikdy nepočítala s tím, že by to bylo lehké.
Poklekla. "Mistře." zašeptala. "Můj mistře."
"Jsem rád, že jsi dostala rozum a připojila se k nám. Tvoje rodina bude alespoň prozatím v bezpečí. Ale neškodilo by," v jeho hlase byla jasná hrozba, "kdyby se k nám přidali další. Co tvá sestra?"
Dívala se na podlahu a snažila se, aby se ji netřásl hlas. "Zkusím ji přesvědčit, můj pane. Ale nevím zda se mi to podaří."
"Budeš se snažit jak nejlépe umíš." v jeho hlase nebylo nic povzbuzujícího.
Byl to rozkaz.
Uklonila se mu ještě víc. "Samozřejmě můj pane."
"Vstaň. Poručil jsem své drahé Belatrix," ozval se Belatrixin slatný povzdech, když slyšela jak ji její pán tituloval, "aby přivedla jednoho z mých Smrtijedů. Nedávno pro nás odvedl celkem dobrou práci, i když jsem počítal s tím, že z toho roztomilého výletu se nevrátí nikdo."
Bela mezitím padla na kolena a líbala svému Pánovi lem pláště.
Ten ji bez povšimnutí překročil a pokračoval. "Ale příště se bude John více snažit, že ano?" opět rozkaz. "Eleno, povstaň."
Elena se postavila na nohy a stáhla si rukáv přes čerstve vypálené znamení zla.
Pohlédla do očí zrádci, který byl vinen Justinovou smrtí. Skoro jako kdyby měl na rukou jeho krev.
"Pane, snažil jsem se, já se vážně snažil." šeptal horečně.
"To už jsme si vyřídili. Teď Elenu vezmeš a ukážeš ji, jak se bavíme, ano? Najdi nějaké mudly. Nebo mudlovské šmejdy. Je to na tobě. A ukaž ji naši zábavu."
John přikývl a vzal Eleno za rameno. "Pojď." přikázal ji.
Nechala se od něj vést.

30. Musíš jít dál

25. května 2011 v 19:46 | Alice Cullen-Hale |  For some it's just a game
A je tu další kapitolka:-) Tak si ji užijte!

Elizabeth seděla v jednom z mnoha okeních výklenků a dívala se ven. Na pozemcích školy panovala absolutní tma. Jediným světlým bodem byla Hagridova hájenka, ve které se stále svítilo. Liz to světlo nevmínala. Viděla jenom temnotu. Byla všude, svírala ji a dusila. Přesně jako ve skutečnosti. Otřela si z tváře slzy.
Nebylo neobvyklé, že se v noci toulala po hradu. Pronásledovaly ji děsivé sny. Někdo by mohl říct, že jsou krásné, ale pro ni rozhodně nebyly. Ve spánku se ji vracely vzpomínky na chvíle, které prožila s Justinem. To ji trápilo. Tyto sny ji trápily snad ještě víc než noční můry, ve kterých ji pronásledoval chroptýcí přízrak jejího přítele proměného v mozkomora. Bála se usnout. Nechtěla usnout.
A tak opouštěla ložnici a vydávala se na noční procházky hradem. Prozatím ji nikdo nikdy nenachytal. Anebo snad nechtěl nachytat? Profesoři a přátelé kolem ní chodili po špičkách, jako by se obávali, že každý hlasitější zvuk, nebo neočekávaný pohyb ji dožene k pláči. Neměla chuť je žádat, aby na tom něco měnili. Neměla na to sílu.

Animace

24. května 2011 v 14:58 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Tajemná komnata
Další ksichtící animace:-) Tentokrát bez ankety, řekla bych, že Ron všechny předčí!
“Hedwig take the wheel!”

Nejlepší ksichtík?

24. května 2011 v 14:55 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Kámen mudrců
Můžete si hlásnout v anketě :-)

Troll in the dungeon!

Vývoj postav

24. května 2011 v 14:51 | Alice Cullen-Hale |  Harry Potter a Relikvie smrti
Nějak rychle to uteklo.


Mluvím a mluvím

22. května 2011 v 21:03 | Alice Cullen-Hale |  Informace
Zdravíčko,
většinou si na tyhle vykecávací články nepotrpím (většinou to ráda čtu po někom jiným, ale nerada píšu), ale dneska mám nějakou chuť se projevit. Kdo má chuť můj projev číst může se do toho pustit.

29. Smutek

20. května 2011 v 14:12 | Alice Cullen-Hale |  For some it's just a game
Asi nemám co říct... Snad je abyste mi v komentářich moc nenadávali ;-)


Profesor Brumbál povstal a ševelení v síně téměř ihned utichlo. "Mí drazí studenti, nejspíš se divíte, proč jsem vás všechny k večeři svolal v jedinou chvíli. Musím s nesmírnou lítostí konstatovat, že tento důvod je velice smutný." Učinil nepatrný pohyb, který většina studentů nepostřehla a zmizely vlajky jednotlivých kolejí. Nahradila je jednotvárná černá.
Všichni se po sobě vyděšeně podívali a začali si znepokojeně šeptat.
" Prosím." požádal je o ticho, "Musím vám sdělit, že jeden ze studentů už nikdy neusedne ke kolejnímu stolu se svými spolužáky. Justin Oldman," ozvalo se několik vyjeknutí, "byl o velikonočních prázdninách připraven o život." na okamžik se odmlčel. "Stalo se tak na příkaz pána Zla. A proto ještě předtím než uctíme Justina minutou ticha vás chci požádat a poprosit... Důkladně si rozmyslete na čí stranu se přidáte. Kouzelnický svět, co nevidět vstoupí do války. Bude jen na vás, kterou stranu si vyberete. Z celého srdce doufám, že budete bránit ty správné zájmy. Není to jednoduché, ale věřte mi, dokud se nějakým způsobem nerozhodne o výsledku této bitvy, budete žít ve strachu. Ať si zvolíte jakoukoli stranu. A nyní prosím povstaňte."
Všichni v síni se zvedli a bez slov hleděli před sebe. Nejedné dívce stékaly po tvářích slzy. U Mrzimorského stolu plakali snad všichni. Každý, bez ohledu na to jestli Justina znal nebo neznal, byl touto událostí zaskočen a pohnut. Po minutě profesor Brumbál pokynul hlavou a pomalu se posadil. Profesoři a poté i studenti jej napodobili. "A nyní můžete jít. A naložte se svým časem jak uznáte za nejlepší." řekl potichu trochu upil ze své číše, zvednul se a odešel.

Man in the mirror ( Michael Jackson)

20. května 2011 v 14:07 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Ještě trochu Michaela, aneb někdy ho není dost:-)
Tohle je písnička, kterou od něm mám skoro nejraději ( a že je pro mě sakra těžké si vybrat... Každá jeho písnička má něco do sebe, něco čím se mi líbí)

Heal the world ( Michael Jackson)

20. května 2011 v 14:05 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Ve třídě ji přezdíváme písnička našeho oboru:-)
A já ji mám ráda ;-)

Hallelujah (Rufus Wainwright)

17. května 2011 v 15:17 | Alice Cullen-Hale |  Hudba
Tato písnička už byla mnohokrát interpretována, mnoha zpěváky, zpěvačkami i hudebními skupina. Je to jedna z mých nejoblíbenějších písniček a tohle je asi jedno z nejlepších podání...