Leden 2010

5. Philadelphie

30. ledna 2010 v 16:28 | Alice Cullen-Hale |  You´ve kept me waiting
A je tu další kapitola. A pořádně si ji užijte-protože bude týdenní odmlka. / Za okamžik zveřejním článek, ve kterém vše vysvětlím/. Kapitola je,ale o něco delší než ty předešlé, jako bolestné:-) Hezké čtení a prosím o komenty!

Seděla jsem na nepohodlné plastové židli a nepřetržitě zírala na dveře. Už pátým den chodím na tohle místo, které mě co nevidět unudí k smrti. Ale já jsem mrtvá, takže to asi nepůjde.
Ale vážně! Ještě jeden den v tomhle bufetu či jak tomu mám říkat a bude to moje druhá smrt! Možná bych si mohla udělat rekapitulaci. Pokolikáté?
Po sté?
Po stodvácáte?
Po stopadesáté?
Nejspíš to bude ještě vyšší, o mnoho vyšší číslo.

S hledáním Jaspera jsem nepřestala. Kolikrát jsem byla tak zoufalá, tak naštvaná, protože se naše setkání neuskutečnilo! Někdy změnil plány na poslední chvíli a místu kde jsem na něj čekala se vyhnul. A nebo jsem nebyla dost rychlá popřípadě jsem vůbec neměla tušení kde to je či kam směřuje a prostě jsem se za ním nemohla vydat, když jsem nevěděla kam. Opustil ty dva, se kterými cestoval. Skutečně jsem se nemýlila - necítil se k nim nějak vázan. Prostě se rozhodl odejít, oznámil jim to a odešel. A já za ním běhám jako honící pes a pořád nemám štěstí!

4. Hledání

28. ledna 2010 v 15:18 | Alice Cullen-Hale |  You´ve kept me waiting
Jelikož dnes dostává pololetní vysvědčení ( myslím, že to je ve všech krajích stejné, ne?) Dávám sem další kapitolu. Můžete to brát jako takový malý dáreček:-) že jste přežili další půl rok ve škole.:-)
Pusťte se do čtení a nezapomeňte na komentáře, prosím.

Měla jsem chuť sama sobě nabančit.
Jsem tak hloupá!
Hloupá upírka. Zvláštní spojení,ale bude to tak. Teprve teď mi došlo, proč toho muže vidím? On je tak utrápený. Hledá pomoc. Možná to sám pořádně neví. A nebo ví? Někdy v hloubi duše možná, ano.
Já jsem ta pomoc! Hledá mě. To určitě neví.
A já se tu válím po poli a marním drahocený čas! To snad není možné. Taky jsem mohla dostat do vínku, trochu větší inteligenci. Protože pokud mi to bude myslet tímhle způsobem bude to pěkná zabíračka.

Bannery

26. ledna 2010 v 16:20 | Alice Cullen-Hale |  Stmívání
THE CULLENS - banner by Amber, feat. Twilight

Moje povídky-rozcestník

24. ledna 2010 v 13:25 | Alice Cullen-Hale |  ----Moje povídky-----


jednorázová dílka, songfici

vážně i nevážně o tom, co jsem prožila
Hlášky z Rozbřesku

23. ledna 2010 v 19:25 | Alice Cullen-Hale |  Rozbřesk
Seth Clearwater: Nejsem žádná Alice, ale tebe mám přečtenou.

René: Myslíš, že Phil bude mít tou dobou sundanou sádru? Svatební fotky by pokazilo kdyby neměl smoking.

Charlie:Už toho nech, Alice. Vypadám jako pitomec.
Alice: Nikdo koho oblékám já, nevypadá jako pitomec.

Bella: Jaspere, jak se upíři loučí se svobodou? Nebudete ho hrát do striptízového klubu, že ne?

Jacob: Laskavost je moje druhý jméno.

Jackson o Ashley

23. ledna 2010 v 19:09 | Alice Cullen-Hale |  Zatmění
Jackson Rathbone: "And Ashley Greene... is the sweetest, sweetest girl and I couldn't - I couldn't - want for anyone else to play my wifey so ..., you know, she's...she's a big, big sweetheart and a dear, dear friend."

3. Naděje?

23. ledna 2010 v 18:54 | Alice Cullen-Hale |  You´ve kept me waiting
http://nd01.jxs.cz/960/454/a2fcd5c9d5_41513573_o2.jpgMoc,ale opravdu moc děkuji za vše komentáře. Lichotíte mi:-) Jsem ráda, že se vám povídka líbí, tak snad se vám bude líbít i další kapitola.


Běžela jsem a nedívala jsem se na cestu.
Bylo mi úplně jedno kam běžím. Přála jsem si nežít.
Stala se ze mě upírka? Proč? Já přece neudělala nic špatného!
Začalo pršet. Jak příhodné pro mou náladu. Chtěla jsem plakat, ale mé rudé oči nebyly schopné ronit slzy. Co se mi to stalo? Proč se mi to stalo? A kde je ten co mi to udělal?
Chci slyšet ten důvod. Už jsem nechtěla dál běžet.
Byla jsem daleko za městem - pohybovala jsem se tak rychle! Byla jsem uprostřed pole, široko daleko nic k vidění. Jen támhle v dálce je několik stromů, malý lesík,ale co na tom? Je mi jedno, že tam jsou stromy. Teď záleží jen na mě.
Jsem upír? Ach proboha!