Listopad 2009

Diskuze č.1

27. listopadu 2009 v 17:38 | Alice Cullen-Hale |  Diskuze
Napadl mě celkem bláznivý nápad,ale mě se zamlouvá:-) Zkrátka, vždycky zadám nějaké téma vy na něj do komentářů napíšete své názory. A první diskuze bude o.....

6. Společenské hry

25. listopadu 2009 v 14:26 | Alice Cullen-Hale |  Škola v přírodě tak trochu jinak
Ráno studenty neprobudil Křiklan, který se na to náramně těšil. Vzbudil je prudký déšť, který neustále bušil do oken. Rozmrzele se dívali z okna a přemítali co se bude dít, když se okolí pomalu mění na podmáčenou bažinu. Za okamžik se jim dostalo odpovědi. Profesorka Mcgonagallová, oblečená do sytě růžové pláštěnky, srdnatě vyběhla do deště, aby všem oznámila, že za půl hodiny je sraz v jídelně.

New Moon

24. listopadu 2009 v 14:56 | Alice Cullen-Hale |  Nový Měsíc
Nebude to recenze v pravém slova smyslu, bude to spíš můj názor.
Včera jsme byla na premiéře! :-) Díky lehkému nepochopení co na tom programu vlastně píšou jsem shlédla i Twilight, protože to byl dvojprogram. ale nevadí...
http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090220/425.newmoon.logo.lc.022009.jpg
Jen ještě jedno upozornění: kdo to neviděla nechce vedět co ho čeká, neměl by to číst, je možné že budu zacházat do detailních popisů.


Právě teď....

23. listopadu 2009 v 17:30 | Alice Cullen-Hale |  Informace
avatar3
Moji drazí návštěvníci blogu,
přednastavila jsem článek, protože se vám takto musím pochlubit. Právě v tuto chvíli si sedím v pohodlné sedačce, v kině,světla zhasínají...
Všechny oči se upřou na plátno. A začíná New Moon!

5. Družstva

22. listopadu 2009 v 14:25 | Alice Cullen-Hale |  Škola v přírodě tak trochu jinak
Hned jak si vybalili, pelášili do hlavní budovy, nedočkaví co se bude dít.
Křiklan si stoupal na špičky a obhlížel jídelnu. Přesvědčoval se zda jsou tu všichni. " Myslím, že jsme tu všichni. Jelikož budete tento pobyt prožívat jako mudlové, udělali jsme všechno proto aby to tu jako u mudlů vypadalo." Na okamžik se odmlčel. " Rozdělili jsme vás do skupin, myslím, že vám to bude naprosto vyhovovat. Svoje rozdělení si můžete přečíst na nástěnce. Po jídle!" vykřikl když se někteří chtěli zvedat ze židlí. "A ještě dnes večer jsme pro vás připravili malou soutěž."
Studenti po sobě hodili výmluvné pohledy.
" No nebuďte otrávení, je to zábava to vás mohu ujistit. Jmenuje se to orientační závod. Podle mapičky musíte dojít do svého cíle a tam budete mít takové malé překvapení. Ale pozor! Budete muset spěchat! Podle toho jak rychle se vrátíte dostanete body a taky se začíná stmívat….. Kdo tu nechce bloudit ve tmě musí sebou hnout." Profesor se usmál. "Rychle najezte se, a pak utíkejte se mrknout s kým jste a profesorka Mcgonagallová dá mapičku." A by šel sám příkladem
pustil se do jídla.

Andělé a démoni

22. listopadu 2009 v 12:55 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
https://www.falcon.cz/content/files/_filmy/andeleademoni/film-plakat-orig.jpg
Film podle třetího románu známéhobelletristy Dana Browna, který sleduje osudy univerzitního profesora a uznávaného harvardského symbologa Roberta Langdona.

4. Důkladné přípravy

18. listopadu 2009 v 14:24 | Alice Cullen-Hale |  Škola v přírodě tak trochu jinak
" Už se na to… Můžu vykašlat!" odsekávala Diana jednotlivá slova. Na své posteli měla kufr, který byl nacpaný, věci z něj vypadávaly zpátky do postele. " Lili, prosím pojď mi pomoct! Klekni si na ten zatracenej krám a já to zkusím zamknout!"
" Nechceš radši něco nechat tady?" Zeptala se Lili nesměle, když si prohlédla všechny ty věci. " Myslím, že tu sukni vůbec nebudeš potřebovat. A ty šaty asi taky ne a na kraťasy bude zima, řekla bych…"
" Nekecej mi do toho. Je to můj kufr a ještě budeš ráda, když Ti něco půjčím." Stála si Diana za svým a všechny věci, které Lili vyndala zase naházela zpátky. " Sedni na kufr, já ho zavřu."
Po půl hodině nadávání se jim kufr zavřít podařilo, i když musely přivolat dvě dívky z vedlejšího pokoje, ať si na Dianino zavazadlo sednou taky.
" Já věděla, že to půjde!" zasmála se nakonec Diana.

" Pokrývka hlavy, to si mám brát deku?" ptal se Sirius.
" Já myslel, že jen Červíček je blbec." Zasténal Remus. "Pokrývka hlavy znamená nějaká čepice."
" Bude stačit tohle?" Petr tahal ze skříně zimní čepici s bambulí.

30.diplom

17. listopadu 2009 v 15:30 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Moc díky! / Asi by bylo lepší napsat miniblemnd místo diplom/
Tak nebo tak moc díky, protože je super!

Team...

15. listopadu 2009 v 15:01 | Alice Cullen-Hale |  Ankety
Zajímavá otázka,že?:-) V twilight máme každý svého oblíbence a proto: do jakého týmu se řadíte?

3. Návrh

13. listopadu 2009 v 14:22 | Alice Cullen-Hale |  Škola v přírodě tak trochu jinak
Studenti sedmého ročníku se trousili do velké síně. " Co nám mohou chtít?"
" Nejspíš něco a zkouškách OVCE." Dohadovali se mezi sebou.
"Já si taky myslím, že to bude něco o zkouškách protože co pro nás může být důležitější než…" Diana nedopověděla co chtěla, protože vrazila do Snapea.
" Nemůžeš čumět na cestu?" obořil se ní. Byl naložený ještě hůř než jindy.