Říjen 2009

Interview s upírem

25. října 2009 v 17:45 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://moviechopshop.com/wp-content/uploads/2009/08/InterviewVampirePoster.gif
Jedné noci v San Franciscu čeká zdejšího novináře zvláštní setkání, interview mu poskytne muž jménem Louis, který tvrdí, že žije už dvě stě let. Vypráví mu o dvou svých nejbližších. O Lestatovi, svém stvořiteli, a malé Claudii, pro kterou je zabíjení jenom dětská hra. Ti tři se nenávidí, milují i potřebují. Život upírů je krutý a osamělý, Louis proto touží po setkání s dalšími bytostmi svého druhu. Podaří se mu to až v Paříži... ( csfd.cz + moje úpravy)

Hříšný Tanec

20. října 2009 v 13:51 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
/ Přednastaveno/
Hříšný tanec (Dirty Dancing)
Frances Houseman, přezdívaná Baby, je sedmnáctiletá dívka, která se svými rodiči tráví léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se dívka, dosud poslušná dcera, seznámí s nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také sympatickým tanečním instruktorem Johnnym Castlem.

29.diplom

17. října 2009 v 11:32 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy


Titanic

10. října 2009 v 10:19 | Alice Cullen-Hale |  Jednokapitolové

http://cruiselinehistory.com/wp-content/uploads/2009/07/titanic_mesuem.jpg


" Mami, mami, mami!" křičela jsem a běžela chodbou. Přitom jsem vrazila do několika lidí, kteří si mumlali něco a praštěné malé holce. Nejsem malá! Chtěla jsem na ně zakřičet, vždyť už je mi deset. Ale na to nebyl čas. Spěchala jsem. " Mami!" zahulákala jsem znova a vpadla do naší kajuty.
Maminka sedící na posteli, spráskla ruce. " Teď jsem ji uspala." Řekla s povzdechem a zadívala se na mou malou sestru, které otevřela své andělsky modré oči.
" Am!" zvolala a hrabala se z pokrývek.
" Já ti musím něco říct!" vyhrkla jsem. " Potkala jsme dva muže, takové ty…Jak obsluhují v první třídě…."
" A kvůli tomu děláš takový poplach?"
" Ne! Oni byli moc vyděšení…."
" No jestli jsi křičela jako když jsi sem vtrhla vůbec se jim nevidím. To by se polekal každý. Amber, ty někdy…"
" Nerozumíš mi!" zakřičela jsem zase a maminka i Kaley sebou trhly. " Oni říkali, že loď se potopí!"
" Žbluňk." Zažvatlala Kaley.

28.diplom

6. října 2009 v 18:20 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Dík moc!
imagebam.com

Zpěv

4. října 2009 v 18:37 | Alice Cullen-Hale |  Ostatní
Video, kde můžete vidět Rachel Lefevre (Victorii) Taylora Laurenta (Jacoba) a Edieho Cathegi (Laurenta) v jakési talkshow. Moderátorka je poprosila aby zazpívali song od Miley Cyrus.
Rachel taky vypadá na to, že s ní bude legrace:-D

X-men 3: Poslední vzdor

4. října 2009 v 11:26 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://filmy7online.bloger.cz/obrazky/filmy7online.bloger.cz/x-men-3.jpg
Když jsi mutantem, máš jen dvě možnosti, co s tím dělat. Skrývat to, či se držet v ústraní. Dnešek je den, kdy se to ale změnilo a světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Magneto na vyléčení určitě nepomýšlí. Z předchozích dílů nám dobře známá skupina mutantů pod vedením profesora Charlese Xaviera je nyní posílena o nové bojovníky a budou to vážně potřebovat.
X-meni musí rozpoutat nejstrašlivější válku jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní.

X-Men 2

4. října 2009 v 11:18 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
X-Meni. Narodili se s jedinečnou genetickou mutací, která jim umožňuje vládnout nadpřirozenými schopnostmi. Pod vlivem profesora Charlese Xaviera slouží lidstvu. Chrání svět. Ten jim však nedůvěřuje a bojí se jich. Po nesmyslném pokusu o atentát na prezidenta Spojených států, který údajně spáchal neznámý mutant, se veřejnost dovolává zákona, který má mutanty dostat pod kontrolu. V čele militantně anti-mutantniho hnuti stojí armádní velitel a vědec William Stryker, o němž se tvrdí, že na mutantech prováděl pokusy.
Jsou však i mutanti, kteří se proti lidské civilizaci postavili. Jeden z nich, Magento, právě unikl z vězení. V situaci, kdy se všichni mutanti stali štvanci, navrhne X-Menům spojenectví proti společnému nepříteli - Strykerovi. ( csfd.cz + moje úpravy)

X-men

4. října 2009 v 11:09 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://hdmag.cz/files/covers/x-men-blu-ray.jpg
Po celé planetě se rodí děti s X-faktorem v genech, který jim dává zvláštní sílu - třeba ničivý laserový pohled nebo schopnost létat, či přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Ale pro lidi, kteří takovéto schopnosti nemají, je velice těžké mutanty akceptovat a neubránit se strachu. Nejcitelněji potřebu naučit mutanty, jak pracovat se svou zvláštní silou a mít nad ní kontrolu má profesor Charles Xavier - světově uznávaný telepat - mutant. Zřídí speciální školu a jeho záměrem je, aby se žáci chovali tak, aby se svět odnaučil strachu před nimi. Xavier přijímá dva nové žáky. Je to Logan - osamělý silák a Rogue, která může přijmout jakoukoliv sílu i paměť ze všeho, čeho se dotkne. Proti filosofii profesora Xaviera stojí senátor Kelly, který by mutanty nejradši zlikvidoval. ( csfd.cz + moje úpravy)