Září 2009

Plakáty k New Moon

30. září 2009 v 14:51 | Alice Cullen-Hale |  Nový Měsíc
Váš názor?
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Plakát s Cullenovými je naprosto bezvadný, akorát na Esme se víc líbili zlvněné vlasy než ty vyžehlené a Jasperova paruka... Ehm...

Nejsem příznivce vlkodlaků, ale bez ohledu na to, žádný z těch kluků se mi nijak nelíbí. Nicméně plakát má svou atmosféru

Plakát Volturiových je super. Když jsem slyšela koho do jaké Volturiovské role obsadili zděsila jsem se, ale myslím, že celkem zbytečně. Jen Caius vypadá jako vosková figurína.

Rozhovor s Ashley, Nikki, Peterem a Kellanem

23. září 2009 v 15:26 | Alice Cullen-Hale |  Stmívání
Máte nějaké příhody z natáčení?
Nikki: Ashley trefila baseballovym míčkem kameramana.
Ashley :Je to pravda (...)

Žádná válka s jídlem v jídelně?
Nikki : Měli jsme to zakázany. Maskéři a kadeřníci by nas zabili.

26. a 27.diplom

20. září 2009 v 14:26 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
free image host

Jsou krásné,děkuji vám!

Šifra Mistra Leonarda

20. září 2009 v 12:34 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://revistabulevard.ro/wp-content/uploads/2013/05/da-vinci-poster-1.jpg
Proslulý symbolog Robert Landgon (Tom Hanks) je jedné noci přivolán do Louvru k vraždě místního správce, který za sebou zanechal spoustu mystických stop a symbolů. S pomocí policejní kryptoložky Sophie Neveu ( Audrey Tatou) začíná odkrývat sérii ohromujících tajemství ukrytých v dílech Leonarda da Vinciho, která neomylně vedou k pradávné organizaci, jejímž cílem je střežit dva tisíce let staré tajemství.
Dvojice dobrodruhů se vydává na vzrušující výpravu napříč Paříží, Londýnem a Skotskem, během níž se zoufale snaží rozluštit záhadnou šifru a přijít na kloub tajemstvím, která mohou otřást samotnými základy lidského bytí. ( csfd.cz)

24 a 25.Diplom

17. září 2009 v 10:09 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Ahojik lidi! Jak je? Píšu ze školy, jsme na počítačích a máme celou hodinu volna.... Přednastavím nějaké články,protože ve škole docela přituhuje.,spoustu učení:-( Ale to je jedno,jdu na ty články! Vaše Alice
free image host

Trailer na NEW MOON!

13. září 2009 v 18:20 | Alice Cullen-Hale |  Nový Měsíc
Já tu plně nadskakuju na židli... Je to božský! Sice jsem čekala, že bych mohla vidět Jazze,ale ten se do traileru nějak nedostal Ale co se dá dělat... Budu se muset těšit do kina....Opravdu velice se mi to líbí a na ten film se těšim ještě víc než předtim (pokud je to vůbec možné)... Edward, který dává sbohem Belle, plačící Bella, Laurent, vlci...
Jak Bella skáče z útesu, Alice říká, že Edward odjel žádat Volturiovi o smrt...
A úplně nemůžu z toho konce...


Jane:"To může trochu bolet."...
Bella: " Ne, ne,prosím!"

Pearl Harbor

13. září 2009 v 18:06 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://aram.free.fr/divx/images/pearl_harbor_front.jpg
Danny a Rafe jsou od dětských let přáteli a oba si zamilovali letadla a létání. Nerozešli se ani v dospělosti, kdy se oba stali piloty americké armády. V Evropě již zuří válka, ale američtí vojáci zatím tráví mírové dny na svých základnách. Přesto se Rafe, který je starší, přihlásí jako dobrovolník do britských RAF a odchází bojovat do Evropy. Krátce před odchodem se seznámí se zdravotní sestrou Evelyn.
Danny s jednotkou a skupina zdravotních sester jsou převeleni na havajskou základnu Pearl Harbor, kde Evelyn oddaně čeká na každý Rafeův dopis. Jednoho dne je to právě jeho nejlepší přítel Danny, který přináší Evelyn smutnou zprávu. Rafe byl sestřelen nad mořem a zahynul. Ačkoliv se tomu brání, mezi oběma lidmi, které bolí ztráta přítele, začne vznikat milostné pouto. Jednoho dne se však před dveřmi Evelyniny ošetřovny objeví Rafe, živý a zdravý.Do milostného trojúhelníku však nečekaně vstoupí historické události. 7. prosince 1941 napadlo Japonsko nečekaně základnu Pearl Harbor. ( csfd.cz +moje úpravy)

23.Diplom

11. září 2009 v 17:40 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Ahoj všichni jak je? Konečně víkend,že? Já dnes zůstala doma, mám rýmu jako trám, takže to léčím....Nechtějte vědět kolik litrů vody jsem už dneska vypila Tady mám jedno ocenko:

Za které moc děkuji...Jo a rozhodla jsem se udělat sama na sebe takový malý dotazníček, protože poslední dobou se v komentech objevují dotazy typu,odkud jsem a tak:-) Koh to zajímá může se těšit!

21 a 22.diplom

10. září 2009 v 19:48 | Alice Cullen-Hale |  Diplomy
Jeden za účast v SONBlog,děkuji za vašeho hlasy, díky kterým jsem se umístila na krásném 4.místě!
A druhý za bublinu....

free image host

Diplom
Můžete si přečíst Cullenovi v ZOO! Budu ráda když přidíte komentář...

Šestý smysl

9. září 2009 v 13:58 | Alice Cullen-Hale |  Filmy
http://img.movieberry.com/static/photos/259/poster.jpg
Dr. Malcolm Crowe je špičkový dětský psycholog. Pronásleduje ho však vzpomínka na chlapce, kterému nedokázal pomoci. Jednou ale potká posmiletého Cola Seara. Ten má úplně stejné příznaky a úzkostný strach, jaký se projevoval u Crowova bývalého pacienta. A tak začne Dr. Crowe dělat všechno, co je v jeho silách, aby chlapce vyléčil.
První zjištění je šokující: Cola navštěvují proti jeho vůli příznaky z říše mrtvých! Tento mrazivý šestý smysl nakonec dovede Dr. Crowa i jeho malého přítele k tajemným, záhadným a naprosto neočekávaným odhalením. ( csfd.cz + moje úpravy)